Deeptronic vol.5

1-go czerwca wracamy na krakowski Kazimierz!

Piąta edycja to doskonały okazja na cofnięcie się do początków cyklu, który narodził się z fascynacji szerokim spektrum głębokich, dubowych brzmień, wibrujących reverbów i ascetycznych bitów.

Na imprezie pojawi się Flea znany z regularnie odbywających się eventów Deep Impact, które coraz mocniej wpisują się w imprezowe kalendarze Krakowa, prezentując świetnych artystów oraz międzywymiarową muzykę.

Przygotujcie się na transujący wieczór, masaż niskimi częstotliwościami i podświadomościowy rozpier***

Zagrają:

= flea (Deep Impact / KRK) =

Rocznik 1984. Stylistykę jego selekcji można określić nazwami dwóch miast – Berlin i Kingston. Pierwszy raz zagrał publicznie płytę w 2009 r. Regularne udzielanie się na krakowskiej scenie klubowej przyszło rok później, kiedy razem z Ras Pokiem stworzył nieokrzesane brzmienie RastaPiiizd, podróżujące między reggae, dubstepem i breakcorem. Równocześnie współorganizował Roots & Dub Open Session (2010 – 2012), otwarte sesje promujące młode talenty sceny reggae. W 2011 r. na gruzach Rastapiiizd stworzył kolektyw reggae – Fly Hi Sound. Łącząc siły z selektorem Jah Dave i DeeJay’em Lightman I prezentują jamajskie brzmienia lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych od roots po raggamuffin.
W 2012 r. Flea dołączył do Robka by wspólnie uruchomić cykl imprez Deep Impact!, grając deep house, dub techno i techno. W tym wydaniu jego selekcja to techno berlińskie i detroit, z mocnymi wpływami takich wytwórni jak Basic Channel czy Planet E.
Od niedawna zauroczony deep house….

www.soundcloud.com/jah-flea

= dXkid (KRK) =

Jego miłość do elektronicznej muzyki narodziła się podczas pobytu w UK.
Przez kilka lat nieustannie szukał swojego stylu.
Zaczynał od londyńskich rave’ów grając klasyczny acid house oraz hardcore techno.
Z czasem powoli zmieniał swoje upodobania muzyczne.
W chwili obecnej sympatyk odmiennych stanów świadomości oraz głębokiego brzmienia. W swoich setach stara się płynnie podróżować między gatunkami, skupiając się głównie na hipnotycznych odmianach techno oraz house.

www.mixcloud.com/dxkid
www.soundcloud.com/dxkid

Muzyka:
dub techno l deep house l techno l acid

01.06.2012
START: 22:00

Wjazd: FREE

Categories: Wydarzenia

pozyczki gotowkowe