Wczytuje Wydarzenia
  • Wydarzenie minęło.

D.I.T.C # 3 (WAKE UP & KAJ’T) @ Finka

14 lutego 2015 @ 22:00 - 23:55

KOLEJNA ODSŁONA CYKLU „DIGGIN IN CRATES” W KLUBIE FINKA TO MOŻLIWOŚĆ SPĘDZENIA MIŁEGO SOBOTNIEGO CZASU PRZY WINYLOWYCH PŁYTACH KRAKOWSKICH DJ’ów. PODCZAS NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA USŁYSZYMY WYJĄTKOWĄ SELEKCJĘ MUZYCZNĄ DJ WAKE UPa ORAZ DJ KAJ’T. OBAJ PANOWIE WSPÓŁPRACUJĄ ZE SOBĄ GRAJĄC REGULARNY CYKL IMPREZ TANECZNYCH „CHECK OUT THE GROOVE”, KTÓRE CIESZĄ SIĘ DOBRYM ODBIOREM.

Do usłyszenia.

DJ’s:

Wake Up

Kolekcjoner płyt winylowych, krakowski dj, organizator imprez i promotor. Muzycznie udziela się od 2009 roku, grając głównie w krakowskich klubach i na scenach wielu miast jako dj koncertowy. Współpracował, m.in. z Estropicall DeeJays, Rewelacyjni Hydrofoniks, Nibyland Sound System, Hiob, Rymcerze. Gra na bębnach afrykańskich oraz na instrumentach perkusyjnych. W swoich setach prezentuje głównie muzykę korzenną: funk, soul, afrobeat, hip hop, aczkolwiek ostatnio zahacza o rejony bardziej elektroniczne …

http://deejaywakeup.blogspot.com/

do posłuchania:

Kaj’t – choć przygodę z gramofonami zaczął w roku 2000, to jednak dał się poznać krakowskiej publiczności dopiero w roku 2004. Jest wielbicielem analogowego brzmienia. Początkowa fascynacja nurtem suchych minimali przeminęła, gdy zauważył jak dużo dają żywe instrumenty. Przekopując się przez komisy i sklepy, szukał brzmień bardziej uniwersalnych. Poruszało go wszystko, od jazzu i bossa novy począwszy, na reggae i folku skończywszy. Wszystkie te style z biegiem czasu przerodziły się w spójną kolekcje, której świeżość i nieszablonowość niezmiennie fascynują na parkiecie. Rodzaj muzyki granej na jego imprezach określany jest mianem fuzji muzyki tropikalnej z muzyką elektroniczna… mieszanina stylów i gatunków.
do posłuchania:

Wstęp: FREE

Szczegóły

Data:
14 lutego 2015
Time:
22:00 - 23:55

Miejsce

Klub Finka
Warszauera 1, Kraków, 31-057 Polska
+ Google Map
Telefon:
516 442 980
Strona:
www.klubfinka.pl

pozyczki gotowkowe